Midori zápisník s vyměnitelnými sešity Kočka

Limitovaná edice
Značka: deniczech
490 Kč
SKLADEM

MIDORI ZÁPISNÍK DENICEZCH

Praktický a stylový zápisník s midori systémem, který lze využít jako deník, kreativní notes nebo poznámkový blok. Odolný ručně šitý obal má poutko na propisku a kapsičku na nejrůznější drobnosti. Sešity jsou vyměnitelné a můžete si je libovolně dokoupit, stejně jako další doplňky, které lze jednoduše do zápisníku přidat. V základu najdete jeden čistý a jeden tečkovaný sešit. 

Obsah balení:
- odolný obal s kapsou a poutkem na propisku
- 2x sešit čistý 30 listů (60 stran)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehký a skladný zápisník vhodný pro každou příležitost. Odolný obal s kapsou na doklady a poutkem. Systém midori pro jednoduchou výměnu sešitů.

Rozměry: 110 × 170 × 25 mm
Hmotnost: 150 g

Příroda má pro nás velký význam a proto se ji snažíme chránit. Na výrobu zápisníků používáme pouze kvalitní ekologické papíry s FSC certifikátem a látky s certifikátem Öko-Tex Standard 100, třída I - oděvy pro děti.

Obal:
Jelikož maximálně využíváme celé šířky látek, je umístění motivů vždy odlišné a každý deniczech je tedy originální. Obal obsahuje jednu kapsu na dokumenty a poutko na propisku. Rozměr rozloženého obalu: 245×170 mm; materiál: 100% PES; gramáž látky: 200-230 g/m2. Použitý materiál má vysokou pevnost, oděruvzdornost, je hydrofobní, tedy odpuzující vodu, ale není zcela nepromokavý. Lze jej impregnovat vhodnými prostředky. K očištění nečistot stačí použít vlhký hadřík.

Sešity:
Každý sešit obsahuje 30 listů (60 stran). Formát: 100×150 mm. Obálka je vyrobena z pevného sulfátového kartonu. Má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a mastnotě; gramáž lepenky: 230 g/m2. Vnitřní listy jsou vyrobeny z kvalitního ofsetového papíru; gramáž papíru: 120 g/m2.

rucni-prani-maximalni-teplota-40-c Ruční praní na 30°C  vyrobek-se-nesmi-zehlit-1 Nežehlit  vyrobek-se-nesmi-susit-v-bubnove-susicce Nesušit v sušičce