Vrácení, výměna a reklamace

Chceme vám poskytnout bezstarostný nákup. Přečtete si zjednodušený postup, jak u nás probíhá vrácení, výměna nebo reklamace zboží. Úplné znění Obchodních podmínek naleznete v sekci Soubory ke stažení.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky, bez udání důvodů. Po přijetí zboží vám obratem zašleme peníze zpět na váš bankovní účet. Zboží nesmí být poškozeno, či používáno.

VÝMĚNA ZBOŽÍ
Pokud z nějakých důvodů nejste spokojeni s obdrženým zbožím můžete do 14 dnů od jeho obdržení zažádat o výměnu. Nové zboží si objednejte standardním způsobem. Před potvrzením objednávky napište do poznámky "VÝMĚNA". Číslo nové objednávky uveďte ve formuláři pro Výměnu zboží. Jakmile k nám vaše zboží dorazí doporučeným balíkem, provedeme požadovanou výměnu. Případný přeplatek, či nedoplatek bude řešen převodem na bankovní účet, nebo dobírkou.

REKLAMACE
Na zboží máte ze zákona reklamační lhůtu 24 měsíců. Nároky na reklamaci se nevztahují na běžná opotřebení, která jsou s povahou výrobků spojená. V případě uznané reklamace Vám zboží obratem opravíme, vyměníme za nové nebo vrátíme peníze. Vrátíme vám cenu za kompletní objednávku vč. poštovného. Jako omluvu za reklamaci obdržíte slevu 20% na další nákup.

KAM ZBOŽÍ ZASLAT ZPĚT?
Ať budete chtít zboží vyměnit, reklamovat nebo vrátit, vždy jej zašlete na adresu:
inlove s.r.o.
Vratná 356/5
642 00 Brno

REKLAMAČNÍ ŘÁD

VÝMĚNA ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY DO 14 DNŮ