DENICZECH - cestovatelské deníky

menu-bottom-0794

Plánuj

Od začátku kdy jen začneš o cestě snít, tvá cesta v podstatě začíná... Naplánuj si ji v klidu. Sepiš si, co je nutné zařídit, dokoupit a sbalit s sebou. Urči si, kde budeš bydlet, co přesně chceš vidět, zkusit a ochutnat.

Zapisuj

Když máš promyšlený plán, cestování je pak hračka. 
Užívej si to! Zapisuj své myšlenky, dobrodružství, trasy.
Vlepuj samolepky, fotky, vstupenky, výstřižky. Kresli a tvoř. Deniczech se přizpůsobí tvým potřebám.
         
menu-bottom-0795
menu-bottom-0796

Vzpomínej

Cestování je o zážitcích, které ti zůstanou navždy. Sbírej je a vracej se k nim. S archivačním boxem ti už nikdy nikde nezapadnou. O své báječné tipy a získané zkušenosti se pak můžeš podělit s rodinou.
      

  

Deniczech není jen na jedno použití.
Díky vyměnitelným náplním a odolnému obalu ho máš na celý život.
A co víc? Můžeš si vybrat ze dvou variant.

 

deniczech-slim-0786

DENICZECH SLIM

Lehký a skladný cestovatelský deník vhodný do každého batohu. Odolný obal s kapsou na doklady a poutkem. Systém pro jednoduchou výměnu náplní se dvěma sadami zápisníků s organizéry a plánovači.

DENICZECH MEDIUM

Cestovatelský deník s praktickými kapsami na suvenýry a cestovní dokumenty. Výměnný systém náplní obsahuje čtyři sady zápisníků s organizéry a plánovači. To je spousta místa na všechny tvé poznámky.

     
deniczech-medium-0799   

 

Proč právě deniczech?

 

proc-prave-deniczech-0788   proc-prave-deniczech-0789

Český výrobek

Jelikož máme rádi české výrobky, rozhodli jsme se vyrábět cestovatelské deníky přímo u nás v Brně. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo získat kvalitní lokální dodavatele a materiály původem z EU. Deniczech vyrábíme poctivě a s láskou.
 
 

Dokonalý dárek

Nevíš, čím potěšit rodinu nebo kamarády? Deniczech je ideálním dárkem pro všechny, co rádi cestují. Nezáleží na tom, jestli jezdí na krátké výlety nebo dlouhé dovolené, každý okamžik na cestách stojí za to si pamatovat.
 
proc deniczech   proc

Vodě i špíně odolný obal

Obaly cestovatelských deníků a cestovní pouzdra jsou vyrobeny z pevného, oděruvzorného materiálu, který nepromokne. Nemusíš si tedy dělat starosti s jejich údržbou, všechny nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem.
 

Ohleduplný k přírodě

Příroda má pro nás velký význam a proto se ji snažíme chránit. Na výrobu používáme pouze kvalitní ekologické papíry s FSC certifikátem a látky s certifikátem Öko-Tex Standard 100, třída I - oděvy pro děti.
 

  

Neváhej a začni si i ty psát svůj cestovatelský deník
A vylaď si ho do detailu

 

CESTOVNÍ POUZDRA

Skvělý doplněk pro obě varianty našich deníků. Jsou vyrobena ze stejného materiálu a ve stejných barvách, jako má deniczech obal. Ochrání tvé zápisníky, dokumenty i psací potřeby nejen na krátkých výletech.


 cestovni-pouzdra-0800

 naplne-a-doplnky-0801

     

NÁPLNĚ A DOPLŇKY

Vybav si deniczech dle svých představ. Dokup si originální zápisníky, plánovače a organizéry, když je máš již popsané. Vše můžeš také doplnit o samolepky pro zpestření a oživení textů a archivační boxy, kde budou tvé vzpomínky vždy na jednom místě.