Cestovatelský deník Antique M SET

Výhodná cena
Značka: deniczech
1 290 Kč
SKLADEM

SET PRO CESTOVATELE OBSAHUJE:

1) DENICZECH VELIKOST MEDIUM

Cestovatelský deník s praktickými kapsami na suvenýry a cestovní dokumenty. Výměnný systém náplní obsahuje čtyři sady sešitů s organizéry a plánovači. To je spousta místa na všechny tvé poznámky.
Obsah balení:
- odolný obal se čtyřmi kapsami a poutkem na propisku, velká kapsa pro uložení cestovních dokladů, dvě menší na jízdenky, vizitky a vstupenky, kapsička se zipem na mince a drobné suvenýry
- midori systém pro snadnou výměnu náplní
- čtyři čisté sešity
- čtyři organizéry s výseky
- čtyři plánovače pro organizaci a přípravu cesty
- čtyři plánovače pro itinerář a kontrolu výdajů

2) PRAKTICKÉ CESTOVNÍ POUZDRO
Skvělý doplněk pro obě varianty našich deníků. Je vyrobeno ze stejného materiálu a ve stejných barvách, jako má deniczech obal. Ochrání tvé zápisníky, dokumenty i psací potřeby.

3) ARCHIVAČNÍ BOX
Archivační boxy jsou vyrobeny přesně na míru našim zápisníkům happybook i deniczech (nejsou součástí balení), včetně propracovaného řešení jejich vysouvání
Kvalitní sulfátový karton s FSC certifikátem. Zvýšená odolnost proti vlhkosti a mastnotě, vysoká pevnost.
Gramáž lepenky: 230 g/m2
Rozměry: 102 ×154 × 38 mm

 4) SAMOLEPKY S CESTOVATELSKOU TÉMATIKOU
Sada samolepek s cestovatelskou tématikou vhodných pro oživení vašich příběhů.
60 motivů
Rozměry: 90 × 145 mm, průměr samolepky: 10 mm
Obsah balení: 4 archy

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYROBENO V CZ1

Cestovatelský deník s praktickými kapsami na suvenýry a cestovní dokumenty. Výměnný systém náplní obsahuje čtyři sady sešitů s organizéry a plánovači. To je spousta místa na všechny tvé poznámky.

Rozměry: 110 × 170 × 35 mm
Hmotnost: 380 g
 
Příroda má pro nás velký význam a proto se ji snažíme chránit. Na výrobu cestovatelských deníků používáme pouze kvalitní ekologické papíry s FSC certifikátem a látky s certifikátem Öko-Tex Standard 100, třída I - oděvy pro děti.

Obal:
Jelikož maximálně využíváme celé šířky látek, je umístění motivů vždy odlišné a každý deniczech je tedy originální. Obal obsahuje poutko na propisku, tři otevřené kapsy a jednu kapsu na zip. Rozměr rozloženého obalu: 255×170 mm; materiál: 100% PES; gramáž látky: 200-230 g/m2. Použitý materiál má vysokou pevnost, oděruvzdornost, je hydrofobní, tedy odpuzující vodu, ale není zcela nepromokavý. Lze jej impregnovat vhodnými prostředky. K očištění nečistot stačí použít vlhký hadřík.

Sešity:
Každý sešit obsahuje 30 listů (60 stran). Formát: 100×150 mm. Obálka je vyrobena z pevného sulfátového kartonu. Má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a mastnotě; gramáž lepenky: 230 g/m2. Vnitřní listy jsou vyrobeny z kvalitního ofsetového papíru; gramáž papíru: 120 g/m2.

Plánovače Před cestou a Na cestě:
Pomocníci pro balení věcí a plánování cesty s předepsanými kategoriemi, systémem odškrtávání a volnými řádky na poznámky; potištění je oboustranné. Dva listy, složený formát: 100×150 mm; gramáž papíru: 300 g/m2.
 
Organizéry:
Praktické zakládací složky s výseky na vizitky, vstupenky a další dokumenty. Dva listy, složený formát: 100×150 mm; materál je stejný, jako u obálek zápisníků.

rucni-prani-maximalni-teplota-40-c Ruční praní na 30°C  vyrobek-se-nesmi-zehlit-1 Nežehlit  vyrobek-se-nesmi-susit-v-bubnove-susicce Nesušit v sušičce