Cestovatelský deník Monster S

Značka: deniczech
590 Kč
SKLADEM

DENICZECH VELIKOST SLIM

Lehký a skladný cestovatelský deník vhodný do každého batohu. Odolný obal s kapsou na doklady a poutkem. Systém pro jednoduchou výměnu náplní se dvěma sadami sešitů s organizéry a plánovači.

Obsah balení:
- odolný obal s kapsou a poutkem na propisku
- midori systém pro snadnou výměnu náplní
- dva čisté sešity
- dva organizéry s výseky
- dva plánovače pro organizaci a přípravu cesty
- dva plánovače pro itinerář a kontrolu výdajů

Detailní informace

Detailní popis produktu


VYROBENO V CZ1

Lehký a skladný cestovatelský deník vhodný do každého batohu. Odolný obal s kapsou na doklady a poutkem. Systém pro jednoduchou výměnu náplní se dvěma sadami sešitů s organizéry a plánovači.

Rozměry: 110 × 170 × 25 mm

Hmotnost: 210 g
 
Příroda má pro nás velký význam a proto se ji snažíme chránit. Na výrobu cestovatelských deníků používáme pouze kvalitní ekologické papíry s FSC certifikátem a látky s certifikátem Öko-Tex Standard 100, třída I - oděvy pro děti.

Obal:
Jelikož maximálně využíváme celé šířky látek, je umístění motivů vždy odlišné a každý deniczech je tedy originální. Obal obsahuje jednu kapsu na dokumenty a poutko na propisku. Rozměr rozloženého obalu: 245×170 mm; materiál: 100% PES; gramáž látky: 200-230 g/m2. Použitý materiál má vysokou pevnost, oděruvzdornost, je hydrofobní, tedy odpuzující vodu, ale není zcela nepromokavý. Lze jej impregnovat vhodnými prostředky. K očištění nečistot stačí použít vlhký hadřík.

Sešity:
Každý sešit obsahuje 30 listů (60 stran). Formát: 100×150 mm. Obálka je vyrobena z pevného sulfátového kartonu. Má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a mastnotě; gramáž lepenky: 230 g/m2. Vnitřní listy jsou vyrobeny z kvalitního ofsetového papíru; gramáž papíru: 120 g/m2.

Plánovače Před cestou a Na cestě:
Pomocníci pro balení věcí a plánování cesty s předepsanými kategoriemi, systémem odškrtávání a volnými řádky na poznámky; potištění je oboustranné. Dva listy, složený formát: 100×150 mm; gramáž papíru: 300 g/m2.
 
Organizéry: 
Praktické zakládací složky s výseky na vizitky, vstupenky a další dokumenty. Dva listy, složený formát: 100×150 mm; materál je stejný, jako u obálek zápisníků.

rucni-prani-maximalni-teplota-40-c Ruční praní na 30°C  vyrobek-se-nesmi-zehlit-1 Nežehlit  vyrobek-se-nesmi-susit-v-bubnove-susicce Nesušit v sušičce