Zápisník pro děti Moje knížky

Značka: happybook
89 Kč –25 % 67 Kč
SKLADEM

Happybook, který obsahuje 20 záznamů pro přečtené knížky.
Zápisník je navržen speciálně pro malé čtenáře, je snadný pro vyplňování, má vizuálně přívětivé rozvržení a volný prostor pro kreslení. Zadní strany jsou věnované poznámkám, zábavným úkolům, a také výzvám, které motivují k dalšímu čtení.

Vyplněný happybook slouží jako malý památníček. Uchová každý příběh a přitom nezabere skoro žádné místo.

Počet stran: 48 (20 knih, 8 bonusových stran)
Rozměry: 100 x 150 mm
Hmotnost: 50 g
VYROBENO V CZ1

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby děti nezapomněli na žádnou knížku, kterou přečetli, je potřeba si o ní něco zapsat. A právě k tomu slouží zápisník Moje knížky. Je vhodný pro děti 6-12 let, které zábavnou formou vede k vytvoření jedinečného čtenářského deníku, ke kterému se mohou kdykoli vrátit, či se o své čtenářské zážitky podělit s rodinou, kamarády, ale i ve škole. Četba je pro děti důležitá z mnoha důvodů, rozvíjí slovní zásobu, pomáhá jim s vyjadřováním a gramatikou, prohlubuje jejich paměť a učí je prostřednictvím hlavních hrdinů poznávat různé pocity, jako je naděje, útěcha, přátelství, odvaha a spolupráce. Při čtení děti přestávají vnímat okolní svět a všechna jejich pozornost se soustřeďuje na příběh, tím se taky zlepšuje jejich soustředěnost a podporuje fantazii.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁPISNÍKY PRO DĚTI
Rozměr: 100 x 150 mm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení