INLOVE - roušky a ústenky

V naší malé dílně jsme ušili stovky roušek, které jsme rozdali rodině, známým, zdravotníkům, pošťákům, městské policii a vlastně každému, kdo si o ni napsal. Naše skladové zásoby látek jsme již všechny vyčerpali a začali materiál na jejich výrobu nakupovat. Výroba je také docela pracná, jelikož se nejedná o obyčejné skládané roušky. V současné době také čelíme poklesu zájmu o cestovatelské deníky, takže jsme hledali možnost dočasného využití naší výrobní kapacity. Proto, ač velice neradi, již nemůžeme roušky jen rozdávat. Jejich cena je kalkulována z materiálových a vstupních nákladů a "něco málo" pro nás za šití. Vybíráme pouze kvalitní materiály vyrobené v ČR.

Roušky jsou vyrobeny ze dvou vrstev, jsou pratelné a tedy určené pro opakované použití. Pro jejich upevnění jsme zvolili pohodlnější uchycení přes hlavu, ne za uši. Gumičky jsou dodávány v délce, kterou si každý jednoduše upraví dle vlastní potřeby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení